Shepard Fairey

Liberté Egalité Fraternité – offset lithografie - handgesigneerd

Shepard Fairey - Liberté Egalité Fraternité – offset lithografie - handgesigneerdShepard Fairey - Liberté Egalité Fraternité – offset lithografie - handgesigneerdShepard Fairey - Liberté Egalité Fraternité – offset lithografie - handgesigneerd

Een originele lithografie 'Liberté Egalité Fraternité' van de Amerikaanse kunstenaar Shepard Fairey alias "Obey Giant". Offset litho op ‘Cream Speckle Tone Paper’ - Open editie. Handgesigneerd en -gedateerd 2021 door Shepard Fairey. Afmetingen: 61,0 x 91,4 cm (24” x 36”) (BxH). Conditie: nieuw. Wordt verkocht zonder lijst. Shepard - “Ik heb het kunstwerk ‘Liberté, Egalité, Fraternité' gemaakt om steun te betuigen aan Frankrijk na de terreuraanslagen van 13 november 2015. Het stuk was erg belangrijk voor mij als symbool van eenheid tijdens een donker, tragisch moment. Ik was ontroerd dat de kunst en de boodschap inspirerend waren voor zoveel mensen in Frankrijk en daarbuiten, en het is een van mijn meest gevraagde afbeeldingen gebleven sinds het voor het eerst werd gemaakt. Ik ben verheugd om het nu uit te brengen als een open editie offsetdruk, toegankelijk voor iedereen.”

Aangeboden door: Cart
Gratis ophaling bij verkoper in: Assenede, België.

België 20€
Nederland 24€
Frankrijk 24€
Europa 45€
Wereldwijd 85€