Ben (Vautier)

C'est la vie

Ben  (Vautier) - C'est la vie

Prachtig en bijzonder zeldzaam werk van Ben Vautier, in de door hem gekende stijl. Gesigneerd en genummerd, op 100 exemplaren. Het unieke is de dubbele druktechniek. De zwarte letters op de voorgrond, tegenover de schijnen diepere reliŽfdruk in rood. Galerijprijs: Ä2.000 Ingelijst en in perfecte staat. *Opgelet. Het werk staat in opslag, dus de nummering van de foto's wijkt af van het beschikbare werk.

Free collection at the auctioneer in Aalst, BelgiŽ.

Belgium 75€
The Netherlands 75€
France free
Europe free
Worldwide free