Gilbert Swimberghe

Compositie

Gilbert Swimberghe - CompositieGilbert Swimberghe - CompositieGilbert Swimberghe - CompositieGilbert Swimberghe - CompositieGilbert Swimberghe - CompositieGilbert Swimberghe - Compositie

Vroeg werk, acryl op papier van Gilbert Swimberghe. Een qua periode, belangrijk werk. Gesigneerd in balpen door de kunstenaar (zie foto) Professioneel ingelijst. Gilbert Swimberghe is geboren in 1927 in Sint-Andries en in 2015 gestorven te Brussel. Gilbert Swimberghe volgde les aan de Kunstacademie van Brugge en tijdens zijn legerdienst aan de Kunstacademie van Sint-Joost-ten-Node. Geïnspireerd door Constant Permeke, begon Swimberghe expressionistisch te schilderen. In 1958 zou hij echter Luc Peire en Victor Servranckx ontmoeten. Door deze ontmoeting begon hij te experimenteren met niet-figuratief werk. Zijn kunstenaarsloopbaan kan gezien worden als de steeds verdere uitpuring en uitzuivering van zijn expressionistisch werk.

Free collection at the auctioneer in Aalst, België.

Belgium 75€
The Netherlands 75€
France Not known, to be defined
Europe Not known, to be defined
Worldwide Not known, to be defined