Pieter Colen

Het Sweert Hasselt

Ets van het historische hoekhuis nr 3 op de Grote Markt te Hasselt. Vakwerkhuis in Maaslandse stijl. Het is vernoemd naar het uithangbord, dat een zwaard toont in een gehandschoende vuist symbool van de apothekers. Eerste vermelding in 1492, in 1713 werd het verbouwd en kreeg het het huidige uitzicht. In 1980 werd het een monument en werd het in 1989-1991 volledig gerestaureerd. Dit kavel bevat 2 delen de voor- en achtergevel welke samen aangeboden worden.

Brought to you by: Henri1Gregoor
Free collection by seller at : BEVERST BILZEN, Belgium.