Raoul Dekeyser

Raoul Dekeyser - Twee tekeningen + map

Raoul Dekeyser - Raoul Dekeyser - Twee tekeningen + mapRaoul Dekeyser - Raoul Dekeyser - Twee tekeningen + mapRaoul Dekeyser - Raoul Dekeyser - Twee tekeningen + mapRaoul Dekeyser - Raoul Dekeyser - Twee tekeningen + mapRaoul Dekeyser - Raoul Dekeyser - Twee tekeningen + mapRaoul Dekeyser - Raoul Dekeyser - Twee tekeningen + mapRaoul Dekeyser - Raoul Dekeyser - Twee tekeningen + mapRaoul Dekeyser - Raoul Dekeyser - Twee tekeningen + map

2 zeefdrukken - 2-luik. 1 gesigneerd (RdK) en genummerd 89/135

Afmetingen: 24 x 21 cm elk

Papiersoort: Velijn lana gravure 50 gr. Druktechniek: hoogdruk - Drukkerij: Peeters Zoutleeuw

Niet ingekaderd, nooit ingelijst. Perfecte staat

Dit tweeluik werd in 1989 uitgegeven door de "Vrienden van Zoutleeuw".

Dit werk maakt deel uit van de gelijknamige verzamelmap. Deze verzamelmap omvat ook werken van 9 andere kunstenaars en wordt mee verkocht met het topwerk uit deze reeks van De Keyser. Deze verzamelmap is niet meer te verkrijgen en nog zelden in zijn geheel te vinden.

Een waar collectors item.

Brought to you by: ModernArtLover
Free collection by seller at : Aalst, Belgium.

Belgium 50€
The Netherlands 50€
France Not known, to be defined
Europe Not known, to be defined
Worldwide Not known, to be defined