Panamarenko

panamarenko the monopool

Panamarenko  - panamarenko the monopoolPanamarenko  - panamarenko the monopoolPanamarenko  - panamarenko the monopoolPanamarenko  - panamarenko the monopool

The monopool 2001 Een hele mooie offsetlithografie uit 2001 van Panamarenko's Monopool op een beperkte oplage van 75 + xx. Gesigneerd en genummerd in blauwe stift. Deze tekening verwijst naar het gebruik van magnetische velden in de ruimte. Werk is ingekaderd en in uitstekende staat. Klaar om op te hangen. Formaat: 53cm (H) x 70cm (L) Jaar: 2001 Medium: Coloroffsetprint Gesigneerd: Gesigneerde Oplage: 75 Aangeboden nummer: 52

Brought to you by: dirkdeprez
Free collection by seller at : Heestert, Belgium.

Belgium 46€
The Netherlands Not known, to be defined
France Not known, to be defined
Europe Not known, to be defined
Worldwide Not known, to be defined