Chantalle Smeets

Eenheid in Liefde

Chantalle  Smeets - Eenheid in LiefdeChantalle  Smeets - Eenheid in LiefdeChantalle  Smeets - Eenheid in LiefdeChantalle  Smeets - Eenheid in LiefdeChantalle  Smeets - Eenheid in LiefdeChantalle  Smeets - Eenheid in Liefde

Unity in Love Sculptuur UNICA inclusief sokkel Gepolijst gemarmerd steengoed Gewicht 4 kg Gesigneerd 2018 Ook geschikt voor buiten Chantalle Smeets is na 4 jaar WIK (wet inkomensuitkering kunstenaar) in Maastricht Nederland, 20 jaar actief als professioneel kunstenaar. Samen met Martiene Stevens (haar partner en ook kunstenaar), beheren zij Kunsthuis Trobar Riemst (B). Chantalle Smeets heeft gedurende die jaren een geheel eigen stijl ontwikkeld, Hetgeen zichtbaar wordt in haar beelden van brons,steen,keramiek en hout. Haar inspiratie bron is de natuur. Zij heeft geŽxposeerd bij diverse galeries en kastelen (ook beeldentuinen) in Nederland, Spanje en BelgiŽ. Naast haar sculpturen in diverse afmetingen exposeert ze ook schilderijen op doek en paneel in gemengde technieken.

Brought to you by: Rufeske123
Free collection by seller at : Riemst, Belgium.

Belgium 22€
The Netherlands 29€
France 35€
Europe 39€
Worldwide 69€