Kenny Belaey

Al Bustan

Kenny Belaey - Al BustanKenny Belaey - Al BustanKenny Belaey - Al BustanKenny Belaey - Al BustanKenny Belaey - Al BustanKenny Belaey - Al BustanKenny Belaey - Al BustanKenny Belaey - Al BustanKenny Belaey - Al BustanKenny Belaey - Al Bustan

Kenny Belaey is meervoudig wereldkampioen trial bike. In trial bike is het de bedoeling een loodzwaar hindernissen parcours af te leggen zonder ook maar een voet aan de grond te zetten. Fysiek is dit een van de meest veeleisende sporten.
Naast het harde trainen is Kenny ook steeds creatief geweest in het promoten van zijn sport. Vooral door het producen van originele videos op de meest waanzinnige plaatsen ter wereld. Zoals in 2015 bv waar hij met zijn fiets over een 18m lange slackline fietste op 3800m hoogte over een ravijn van 120m... een verhaal van durf, doorzettingsvermogen en het overwinnen van angsten.

En nu gaat hij nog een stapje verder, door al zijn memoires te vereeuwigen op canvas. Alle kunstwerken worden gemaakt met de fiets, zonder ook maar enig handwerk te verrichten. Als enige ter wereld die dit doet kun je ervan overtuigd zijn een werkelijk uniek stuk in huis te halen. Met zijn live performances en een wereldwijd netwerk zijn Kenny's ambities zeer groot om het ook als kunstenaar te maken! Kunst met een verhaal!

Al Bustan

Geïnspireerd door de talloze show-tournees, de paleisachtige gebouwen en de wadi's temidden de woestijn met haar infinity roads en gouden zonsondergang.
Kenny heeft Oman (zie foto) meermaals bezocht tussen 2010 en 2015 ondermeer om shows te verzorgen voor de wielerronde van Oman en een atleten project in Wadishab, een oase met helderblauw water temidden de woestijn.

Bekijk op facebook ook een 'making of'-filmpje over dit specifieke kunstwerk!

Brought to you by: Trialbiker
Free collection by seller at : Aalter, Belgium.

Belgium 40€
The Netherlands 40€
France Not known, to be defined
Europe Not known, to be defined
Worldwide Not known, to be defined