Marc Mendelson

White nights

Marc Mendelson - White nights

Marc Mendelson (19152013) White Nights, 1945 47.5 x 39.5 cm. (ingelijst) Gesigneerd in potlood Originele ontwerptekening voor het boek 'White nights' van Fjodor Dostoevsky. Een uitgave van het boek wordt meegegeven aan de koper. Uit de oude collectie van kunsthistoricus Robert L.Delevoy.

Brought to you by: VanHerck
Free collection by seller at : Antwerpen, Belgium.