Jan Cox

Zelfportret

Jan Cox - Zelfportret uit 1945 - het jaar dat hij mede La Jeune Peinture Belge oprichtte. Een tekening in Chinese inkt op getint houtspapier. Gesigneerd en gedateerd rechts onderaan. Uit de oude collectie van Robert L. Delevoy.

Brought to you by: VanHerck
Free collection by seller at : Antwerpen, Belgium.