- » Previous
- Lot 61 of 89
- Next »
Lithografie ‘Deux Tourterelles, dans la Chaude Pénombre de Leur Maison’ uit 1968 door René Magritte. Uitgave gerealiseerd door Fernand Mourlot in een oplage van 350 exemplaren. Gesigneerd rechts onder door de uitgever en genummerd 328/350 links onder. In kader. Verzekerde verzending alsook ophaling mogelijk.
Size: 52cm (H) x 72cm (L)
Framed: 52cm (H) x 72cm (L)
Year: 1968
Medium: Lithography
Signed: Signed
Edition: 350
Offered number: 328
Share on:
Framed: 52cm (H) x 72cm (L)
Year: 1968
Medium: Lithography
Signed: Signed
Edition: 350
Offered number: 328
Share on:
Brought to you by: Westminster
Free collection by seller at : Waasmunster, Belgium.
Belgium | 65€ |
The Netherlands | 85€ |
France | 100€ |
Europe | 125€ |
Worldwide | 175€ |