Barbara Vandendriessche

Dropping The Veil

Fotografische druk op Dibond - Barbara’s foto's zijn geënsceneerd en zoeken naar een fysieke en psychologische kwetsbaarheid. Ze probeert een beeld te creëren dat emotie uitdrukt en emotie oproept. Ze zoekt naar beelden met een intensiteit, niet naar beelden met intenties. Beelden waar men naar kijkt omdat ze iets vertellen, ook al weet men niet meteen wat. Beelden die een verhaal oproepen, zonder verhalend te zijn. Barbara raakte in de ban van fotografie en beeldhouwkunst. In haar werk probeert ze een gevoel van herbronning en eenvoud over te brengen. Haar foto's en sculpturen tonen kwetsbaarheid en emotie, zonder expliciet een verhaal te vertellen. Ze zoekt naar beelden die op zichzelf kunnen staan en een intensiteit hebben. Haar sculpturen onderzoeken beschadiging en brengen dit tot uiting in verschillende vormen van hoofden en lichamen, maar er is altijd nog een sprankeling aanwezig.

Free collection at the auctioneer in Hasselt, België.