- » Previous
- Lot 89 of 119
- Next »
Tentoonstellingsaffiche In goede staat en in mooi ingelijst Roger Henri Kamiel ridder Raveel (Machelen-aan de Leie, 15 juli 1921 – Deinze, 30 januari 2013) was een Vlaams postexpressionistisch kunstschilder en maker van keramiek en kunstobjecten. Hoewel zijn werk niet goed valt onder te brengen in een van de bekende kunststromingen, wordt het verwant geacht aan popart.
Size: 61cm (H) x 42cm (L)
Framed: 63cm (H) x 43cm (L)
Year: 2006
Medium: Posterlitho
Signed: Signature printed
Share on:
Framed: 63cm (H) x 43cm (L)
Year: 2006
Medium: Posterlitho
Signed: Signature printed
Share on:
Free collection at the auctioneer in Aalst, België.
Belgium | 70€ |
The Netherlands | 70€ |
France | Not known, to be defined |
Europe | Not known, to be defined |
Worldwide | Not known, to be defined |