- » Previous
- Lot 7 of 96
- Next »
Mooie gouache van deze Belgische kunstenaar die het hyperrealisme beheerste en een voorliefde had voor interieurs, architectuur en vrouwelijke personages. Dit origineel werk is gesigneerd en gedateerd. Bij voorkeur op te halen (wegens formaat en glas). Kan geleverd worden mits meerprijs in overeenkomst.
Size: 72cm (H) x 54cm (L)
Framed: 100cm (H) x 78cm (L)
Year: 1968
Medium: Gouache
Signed: Signed
Edition: Unique artwork
Share on:
Framed: 100cm (H) x 78cm (L)
Year: 1968
Medium: Gouache
Signed: Signed
Edition: Unique artwork
Share on:
Brought to you by: wannes
Free collection by seller at : Alveringem, Belgium.