Lot 21
Prinshendrik kade , Amsterdam
6 prachtige kleurengravures van Jos Speybrouck (1891-1951).
Lot 33
Affiche Raven's Variable Matrix
Lot 37
Niets Mensschelijks is ons vreemd
Lot 44
Festival d'automne à Paris
Affiche Galerie de France
Lot 48
Panamarenko proefdruk Atom and Manpower
Lot 56
Self Portrait With Son Of Man
Lot 57
Paris - 15e arrondissement
Paris - 14e arrondissement
Lot 72
Keith Haring - Engel op uitnodiging