Premium mei veiling 2023

Helaas te laat, veiling geëindigd op zondag 28 mei 2023 16:20

tekening, handgemaakt

Kavel 97

Keith Haring

tekening, handgemaakt

Aan de onderkant van mijn tuin, 1956

Kavel 98

Andy Warhol

Warhol Mouse

Kavel 99

Keith Haring

Warhol Mouse

attributed, ink drawing

Kavel 100

Pablo Picasso

attributed, ink drawing

Samenstelling

Kavel 101

Rene Magritte

Samenstelling

attributed, ink drawing

Kavel 102

Pablo Picasso

attributed, ink drawing

De wolkenboom

Kavel 103

Rene Magritte

De wolkenboom

Woman with umbrella and hat

Kavel 104

Rene Magritte

Woman with umbrella and hat

Dollar

Kavel 105

Andy Warhol

Dollar

Steen

Kavel 106

Banksy (attributed)

Steen

Twee figuren 1987

Kavel 107

Keith Haring

Twee figuren 1987

Vrouwen

Kavel 108

Andy Warhol

Vrouwen

bankbiljet, handgesigneerd

Kavel 109

Keith Haring

bankbiljet, handgesigneerd

Mickey

Kavel 110

Andy Warhol

Mickey

Walled Off Hotel

Kavel 111

Banksy

Walled Off Hotel

inkt tekening

Kavel 112

Amadeo Modigliani

inkt tekening

Street art

Kavel 113

Banksy (attributed)

Street art

JUMBO

Kavel 114

Herman Brood

JUMBO

TORSO

Kavel 115

Herman Brood

TORSO

MAN met HOND

Kavel 116

Herman Brood

MAN met HOND

Herfst

Kavel 117

Gérard van den Berg

Herfst

Gesigneerd, Lithografie Plein Chant, 1974

Kavel 118

Kavel 119

Kruiden; ingelijst!

Kavel 120

Kruiden; ingelijst!

Lithografie gesigneerd "Idylle"

Kavel 121

Sterrenhemel

Kavel 122

Sterrenhemel

Lithografie ondertekend Tigers in Love

Kavel 123

Mijmeringen

Kavel 124

Mijmeringen

Gesigneerde litho: De zonnebloem, eerbetoon aan Van Gogh

Kavel 125

Antieke litho - Vlucht van vogels - 1960

Kavel 126

Litho gesigneerd : Mémoire de cuba et le chat noir

Kavel 127

Lithografie gesigneerd "liefhebbend paar"

Kavel 128

Litho gesigneerd "Incantation" met de vredesduif

Kavel 129

Antieke lithografie:

Kavel 130

Antieke lithografie: 'Rode loper"

Antieke lithografie: "Vrouw bij het raam"

Kavel 131

Litho gesigneerd "Koppel aan de vogel"

Kavel 132

Litho gesigneerd "Laatste lichten van de zon"

Kavel 133

Ets gesigneerd "Rotsachtige plaats"

Kavel 134

Keizerlijk ei - goud 24

Kavel 135

House of Faberge

Keizerlijk ei - goud 24

Keizerlijk ei - goud 24

Kavel 136

House of Faberge

Keizerlijk ei - goud 24

Keizerlijk ei - goud 24

Kavel 137

House of Faberge

Keizerlijk ei - goud 24

Keizerlijk ei - goud 24

Kavel 138

House of Faberge

Keizerlijk ei - goud 24

Keizerlijk ei - goud 24

Kavel 139

House of Faberge

Keizerlijk ei - goud 24

Keizerlijk ei - goud 24

Kavel 140

House of Faberge

Keizerlijk ei - goud 24