Kavel 2
Un mannequin sur le trottoir
Kavel 7
Compositie in blauw en zwart
Kavel 16
Corneille (1922-2010) - L’amour au jour le jour II (box met 3 zeefdrukken)
Kavel 17
Grote en zeldzame originele litho: De blauwe hond, ingelijst! 1990
Kavel 23
Un match et avant et aprés
Kavel 32
Mannetjes met radiant baby
Kavel 33
Original Drawing - COA - 1988
Kavel 39
La folie des grandeurs II
Kavel 47
Proefdruk Hazerug in plexibox
Kavel 48
Proefdruk knikkebeen in plexibox
Kavel 50
Raketvliegtuig - Propan Propulse
Kavel 51
Proedruk K3 jungle flyer in plexibox
Kavel 61
Van de verwarring tot orde en van orde tot verwarring
Kavel 67
Medusa - tekening op uitnodiging
Kavel 73
10.000 lire biljet gesigneerd