Kavel 98
Aan de onderkant van mijn tuin, 1956
Kavel 104
Woman with umbrella and hat
Kavel 109
bankbiljet, handgesigneerd
Kavel 118
Gesigneerd, Lithografie Plein Chant, 1974
Kavel 119
Kavel 121
Lithografie gesigneerd "Idylle"
Kavel 123
Lithografie ondertekend Tigers in Love
Kavel 125
Gesigneerde litho: De zonnebloem, eerbetoon aan Van Gogh
Kavel 126
Antieke litho - Vlucht van vogels - 1960
Kavel 127
Litho gesigneerd : Mémoire de cuba et le chat noir
Kavel 128
Lithografie gesigneerd "liefhebbend paar"
Kavel 129
Litho gesigneerd "Incantation" met de vredesduif
Kavel 130
Antieke lithografie: 'Rode loper"
Kavel 131
Antieke lithografie: "Vrouw bij het raam"
Kavel 132
Litho gesigneerd "Koppel aan de vogel"
Kavel 133
Litho gesigneerd "Laatste lichten van de zon"
Kavel 134
Ets gesigneerd "Rotsachtige plaats"