Kavel 98
gekooid maar niet onderworpen
Kavel 100
Een abstractie in mijn tuin (i)
Kavel 103
Wat gebeurt er om het hoekje?
Kavel 118
Der Diagnostische Blick V
Kavel 119
Andres Valencia sérigraphie signée et numérotée
Kavel 127
Cosmopolitan Chicken Project
Kavel 129
Andy Warhol, Two Dollars Bill
Kavel 130
Andy Warhol - Flowers op Canvas
Kavel 131
Originele Tekening Marilyn - Studio 54
Kavel 133
David Yarrow - Ruimte voor Reus