Kavel 13
Je voudrais te jeter des fleurs
Kavel 14
Occupying the Museum p.17
Kavel 15
Occupying the Museum p.18
Kavel 16
Occupying the Museum p.20
Kavel 28
Set van 3 Offset-litho,s uit 1978
Kavel 39
Baukunst Gallery, Keulen 2000
Kavel 51
Main tendue vers le vide et offerte à personne
Kavel 55
De toppen van de Macchu Picchu
Kavel 57
Santa Fe Opera Poster 20th Season 1976
Kavel 62
Jeff Koons (naar) - Ballon Dog (Rood)
Kavel 63
The soporific performance
Kavel 69
Vasarely - Voeroch gesigneerd en genummerd
Kavel 76
Panamarenko / Joseph Beuys Saltoarte set
Kavel 77
Les métamorphoses d'Ovide
Kavel 85
Roger Raveel in een tafelanalyse
Kavel 88
In ene vreemde ruimtelijke confrontatie