Kavel 1
Toujours Là V - UNIEK WERK !
Kavel 2
Banksy (toegeschreven) Torensculptuur “Hope” Walled Off Hotel 6D met factuur (#0590)
Kavel 3
GDP Rat - Zeefdruk voor groot binnenlands product - Gesigneerd - 2019 (#0522)
Kavel 4
Paris Hilton & Danger Mouse - CD 2e druk - Gesigneerd. (#0581)
Kavel 6
Optimiste - Unieke Gouache
Kavel 7
L,hotel de ville Bruxelles
Kavel 13
Gesigneerde & Genummerde Editie
Kavel 15
Litho gesigneerd : Totem, 1996, ingelist!
Kavel 17
De vogel bewoont de dromen, 1991
Kavel 18
Gesigneerde litho ‘Zonder Titel’
Kavel 19
Herinnering aan Japan, 1987
Kavel 21
Litho gesigneerd : De gele kat, 1991
Kavel 23
Ets gesigneerd, Beauté Peuhl, 1981, ingelijst!
Kavel 24
Grote glazen schaal 75 cm : De kat in de zonnige tuin, 2003
Kavel 25
Gesigneerd, Lithografie Plein Chant, 1974
Kavel 26
Corneille (1922-2010) - Femmes et Oiseaux II (box met 3 zeefdrukken)
Kavel 27
Gesigneerde & Genummerde Ets
Kavel 38
Originele foto opgedragen aan Jan Hoet
Kavel 42
Originele tekening voor 100 BEF
Kavel 50
Originele strandstoeltekening
Kavel 51
Uniek Werk - Gemengde techniek
Kavel 62
Kavel 65
Authentieke Heliogravure 1975
Kavel 74
(onderdeel van) Esta-Loca-project
Kavel 77
Zelfportret en een abstractie
Kavel 91
Foto; Basquiat, Haring, Warhol
Kavel 92
Andy Warhol – 50.000 lire biljet gesigneerd
Kavel 93
De filosofie van Andy Warhol