Kavel 1
Décollage Piece for Wolf Vostell, from the portfolio "dé-coll/age/5, happenings pieces musical scores"
Kavel 3
Gesigneerde & Genummerde Editie
Kavel 4
Metalen sculptuur De Blauwe Kat
Kavel 5
Gesigneerde litho ‘Zonder Titel’
Kavel 7
Editie Gesigneerd & Genummerd
Kavel 8
Aquagravure La vie en rose Verliefde vogels
Kavel 9
Tapijt : Pracht van de Tropen
Kavel 11
Ingelist! Terragraphy Flying Fish, Cobra Work, 1950
Kavel 12
De veelkleurige vogel, aquagravure
Kavel 13
Litho gesigneerd : Ontsnappen , 1991, ingelist!
Kavel 14
Een verzengende zomer, 1991
Kavel 16
Groot formaat Carborundum litho : Vlucht van vogels, 2009
Kavel 18
Geometrisch werk Gilbert Decock
Kavel 23
Originele foto opgedragen aan Jan Hoet
Kavel 25
Originele tekening voor 500 BEF
Kavel 26
Originele strandstoeltekening
Kavel 29
Originele tekening op krant
Kavel 30
A Diamond hidden in the Mouth of a Corpse
Kavel 31
Gesigneerd Baby Sumo My Window - Taschen
Kavel 35
Jeff Koons Balloon Dog SILVER
Kavel 36
Jeff Koons Balloon Dog XXL 42cm ORANGE
Kavel 38
Jeff Koons Balloon Dog XXL 42cm BLUE
Kavel 39
Roy LichtensteinTerwijl ik het vuur opende
Kavel 40
Bengt Lindstrom - Unique Gouache
Kavel 43
Man Ray - Cadeau - 1974 -
Kavel 45
Kavel 54
Originele Brief op magazine knipsel
Kavel 56
Panamarenko box "Nouvelle synthèse d'Anvers" - GESIGNEERD.
Kavel 60
Panamarenko - luxebox - gesigneerd
Kavel 63
Editie Atelier Panamarenko
Kavel 79
Andy Wharhol, Mickey Mouse reeks van 5