![On board of the conrad....](/upload/artwork/11576/97c6790e-3dfb-43a8-8c5c-e886ee22b28a_thumb.jpeg)
Kavel 5
On board of the conrad....
![Hand signed banknote + COA](/upload/artwork/11314/9d3e3ea3-c5a6-4adc-897a-d634f2ba4de8_thumb.jpeg)
Kavel 18
Hand signed banknote + COA
![Death NYC - origineel werk - 2 dollarbiljetten](/upload/artwork/11328/81144a15-6ee8-42f0-84ab-0e6d5454c5eb_thumb.jpeg)
Kavel 21
Death NYC - origineel werk - 2 dollarbiljetten
![Panamarenko Thermo Voltaic Energy Convertor](/upload/artwork/11329/5180b569-d36a-4001-8af4-6927ae5468a6_thumb.jpeg)
Kavel 22
Panamarenko Thermo Voltaic Energy Convertor
![Lithografie ondertekend Tigers in Love](/upload/artwork/11358/82b12b76-5e38-4046-b8de-2507173ab4be_thumb.jpeg)
Kavel 29
Lithografie ondertekend Tigers in Love
![Hart armband - genummerd - 50 exemplaren.](/upload/artwork/11361/8798d93e-7dbf-4076-8b8f-35d92b59b85f_thumb.jpeg)
Kavel 30
Hart armband - genummerd - 50 exemplaren.
![Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh](/upload/artwork/11366/730530f5-f073-4ff0-9575-8ae5a6ab0217_thumb.jpeg)
Kavel 32
Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh
![Set van 10 glazen : "Hommage à Van Gogh " 1990](/upload/artwork/11370/142c8f9d-daf8-45fc-aa3c-9adc82f3174b_thumb.jpeg)
Kavel 34
Set van 10 glazen : "Hommage à Van Gogh " 1990
![Kat armband - genummerd - 50 exemplaren.](/upload/artwork/11371/025cb93e-6b3c-415e-8d6c-acb02ef2c58e_thumb.jpeg)
Kavel 35
Kat armband - genummerd - 50 exemplaren.
![Antieke lithografie: "Vrienden en de hond"](/upload/artwork/11372/194f0fad-d7b5-42b4-8a11-abc2eb902e28_thumb.jpeg)
Kavel 36
Antieke lithografie: "Vrienden en de hond"
![Litho gesigneerd "Koppel aan de vogel"](/upload/artwork/11373/55126b2e-2041-4dd9-bd82-61a616fbb95a_thumb.jpeg)
Kavel 37
Litho gesigneerd "Koppel aan de vogel"
![Diver - Olympic Games 1972](/upload/artwork/11374/1b664129-f744-43ed-a205-846b9313f2e6_thumb.jpeg)
Kavel 38
Diver - Olympic Games 1972
![Keith Haring gesigneerde poster](/upload/artwork/11377/acec1a07-cde7-4310-be87-ee59fb88133e_thumb.jpeg)
Kavel 40
Keith Haring gesigneerde poster
![Voyeur, The Secret Life of a Bodybuilder](/upload/artwork/11385/20147913-28b8-43b3-a886-290a83509cb5_thumb.jpeg)
Kavel 42
Voyeur, The Secret Life of a Bodybuilder
![Beer opgetild door mannetjes](/upload/artwork/11399/6d657026-90c2-412c-8590-5613fea1fb80_thumb.jpeg)
Kavel 49
Beer opgetild door mannetjes
![](/upload/artwork/11428/d82c573f-3ba3-4220-aa3e-e103cbdf00b7_thumb.jpeg)
Kavel 60
'Women in Love' (Folio) - Six Prints
![Jeff Koons Balloon Dog RED](/upload/artwork/11433/45855304-20ff-4c85-98e6-5e986226b2de_thumb.jpeg)
Kavel 63
Jeff Koons Balloon Dog RED
![Jeff Koons Balloon Dog GREEN](/upload/artwork/11434/7a76bbf8-0a28-414f-a4a3-a5980e9b4587_thumb.jpeg)
Kavel 64
Jeff Koons Balloon Dog GREEN
![Jeff Koons Balloon Dog BLUE](/upload/artwork/11435/a1bd03ae-66e8-4d93-8075-e73df0bf0f2f_thumb.jpeg)
Kavel 65
Jeff Koons Balloon Dog BLUE
![Jeff Koons Balloon Dog ROSE GOLD](/upload/artwork/11436/0ec5e3ac-4335-488c-9cd9-19c6f6b2327b_thumb.jpeg)
Kavel 66
Jeff Koons Balloon Dog ROSE GOLD
![Jeff Koons Balloon Dog GOLD](/upload/artwork/11437/67bb5cd1-a86c-49ec-906a-cd1e2ebf6f18_thumb.jpeg)
Kavel 67
Jeff Koons Balloon Dog GOLD
![Jeff Koons Balloon Dog SILVER](/upload/artwork/11438/aab426be-04bf-48c6-9548-f9baae5bd717_thumb.jpeg)
Kavel 68
Jeff Koons Balloon Dog SILVER
![Dali is the devil by Louis Vuitton](/upload/artwork/11439/cb7db4f5-d905-4bfe-b472-dcf151d18b81_thumb.jpeg)
Kavel 69
Dali is the devil by Louis Vuitton
![Baby Angel by Louis Vuitton](/upload/artwork/11440/ccfcf0d8-728b-49f6-b4fd-e9fdee8e51ad_thumb.jpeg)
Kavel 70
Baby Angel by Louis Vuitton
![Einstein](/upload/artwork/11445/d9fba0fc-0f1c-4836-a14c-28513ddee6ad_thumb.jpeg)
Kavel 73
Einstein's Quantum Reverie
![Spiderman in a black suit](/upload/artwork/11447/b02a0bc6-e640-4ad9-9ffd-fc283331b0fd_thumb.jpeg)
Kavel 75
Spiderman in a black suit
![Pepto Bismo - gesigneerd en ingelijst](/upload/artwork/11451/24bfb927-d194-4457-bc26-67a19999309f_thumb.jpeg)
Kavel 78
Pepto Bismo - gesigneerd en ingelijst
![Retrospectieve - Paul Joostens](/upload/artwork/11456/aebb32b1-49f7-4be9-a78e-9e3fe65f94fd_thumb.jpeg)
Kavel 80
Retrospectieve - Paul Joostens
![Frans Masereel, Museum voor Schone Kunsten, Gent](/upload/artwork/11457/edc89dcc-1bb9-4839-8f8a-a77ffc9876a2_thumb.jpeg)
Kavel 81
Frans Masereel, Museum voor Schone Kunsten, Gent
![Panamarenko’s paleis: Besneeuwings werken](/upload/artwork/11469/a828c9dc-a9d9-435d-8923-86e00f5aa2f2_thumb.jpeg)
Kavel 91
Panamarenko’s paleis: Besneeuwings werken