Kavel 4
Dessin de Feu sur table rouge
Kavel 5
"Love Welcomes" - mat - UITVERKOCHT
Kavel 6
Tractatus Logico-Catalogicus
Kavel 11
Groot formaat Carborundum litho : Vlucht van vogels, 2009
Kavel 12
Een verzengende zomer, 1991
Kavel 13
Terragraphy Flying Fish, Cobra Work, 1950
Kavel 14
Schitterende keramische schaal gemaakt in 1998 voor het jubileum van Nourypharma. Capsule creatie
Kavel 15
Litho gesigneerd : Ontsnappen , 1991, ingelist!
Kavel 16
Herinnering aan Japan, 1987
Kavel 18
De veelkleurige vogel, aquagravure
Kavel 21
Portret, 1946, ingelijst!
Kavel 22
Teken; Lithografie "Havana" De sigarenroker
Kavel 23
Lithografie ondertekend Tigers in Love
Kavel 34
Maison du Boulevard Anspach
Kavel 45
Originele tekening op Subway Sign
Kavel 54
A Séduisant Navigation D’eau De Mer
Kavel 60
Toymodel of space combinatie met video boek
Kavel 61
Toymodel Of Space Manuscript
Kavel 71
Allo (2) - Met certificaat
Kavel 72
Peaches - met certificaat
Kavel 85
Unieke 'Dieric Bouts'-fiets van Eddy Merckx Bikes & M Leuven