Kavel 3
Moeder met kind, Madonna. Uiterwaal,Leerdam.
Kavel 5
Zelfportret met schilderij
Kavel 12
Als de geboren verleidster nog blozen kan
Kavel 14
Jules De Bruycker - Sint-Niklaaskerk Gent ets
Kavel 34
Panamarenko , closed system power devices for space .portable air transport . gas turbines .
Kavel 39
Plooifolder Atom and Manpower
Kavel 44
Zelfportret Met De Schreeuw
Kavel 45
Panamarenko proefdruk Atom and Manpower
Kavel 53
Affiche abdij Maagdendale
Kavel 55
Atelier Panamarenko in plexibox
Kavel 67
Zwungrad (Vliegwiel Mensenkracht)