- Kavel 36 van 150
Wrapped Reichstag, Project for Berlin, 1971-95 2 artcards waarvan 1 gesigneerd door Christo met origineel stofstuk 5 x 2,5 cm. 1 extra stofstuk is op de linkse artcard bevestigd. Ingelijst in glanzend zwart composiet frame met echt glas. Achteraan afgetapet in zwart en voorzien van ophanging voor wandmontage. Afmetingen llijst: 31 x 21 x 1,4 cm © Christo 1994 - Foto: Wolfgang Volz. Uniek stuk.
Formaat: 16cm (H) x 12cm (B)
Ingelijst: 21cm (H) x 31cm (B)
Jaartal: 1994
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1994
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Cart
Nederland | 30€ |
Frankrijk | 30€ |
Europa | 45€ |
Wereldwijd | 85€ |