- Kavel 29 van 150
- Met het originele gedicht/ haiku (samen op één dubbelgevouwen blad zoals origineel uitgegeven) - Titel: Winter 2 - Papier: Arches, 250 gram - Beide handgesigneerd en genummerd (57/300) in potlood - Afmeting litho (bladhelft): 38 cm x 58 cm. - Afmeting volledig blad met gedicht: 76 cm x 58 cm. - Jaar: 1979 - Uitgeverij: De volle maan - Druk: De Schutter, Antwerpen
Formaat: 76cm (H) x 58cm (B)
Ingelijst: 95cm (H) x 63cm (B)
Jaartal: 1979
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 300
Jaartal: 1979
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 300
België | 75€ |
Nederland | 75€ |