- Kavel 76 van 150
Sculptuur in kunsthars uitgebracht door Editions studio van Robert Indiana's "Love" sculptuur. Gelimiteerd op 500 ex. waarvan dit nr.371 is. Wordt geleverd met certificaat in de originele doos. Nieuwstaat.
Formaat: 15cm (H) x 15cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2019
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 500
Aangeboden nummer: 371
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2019
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 500
Aangeboden nummer: 371
Aangeboden door: Cart
België | 30€ |
Nederland | 35€ |
Europa | 45€ |
Wereldwijd | 68€ |