- Kavel 26 van 45
Prachtig werk van de Belgische kunstenaar Guideon Kiefer. Het werk met als titel “The soporific performance” is een collage en print op cardboard. Gesigneerd op de voorkant. Niet genummerd. Het werk zit in een kader. Klein vlekje op het onderste wit gedeelte.
Formaat: 70cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: 102cm (H) x 73cm (B)
Jaartal: 2013
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 2013
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: MarioL
Gratis ophaling bij verkoper in: Putte, België.
België | 75€ |
Nederland | 75€ |