- Kavel 7 van 94
KAREL APPEL (1921-2006) Twee abstracte figuren. Mooie zeer grote en zeldzame lithografie uit 1970 Gesigneerd en gedateerd rechts onder door de kunstenaar. Afmetingen zijn 72 x 105 cm In een zwart kader onder plexi- glas waarvan de totale maten 101 x 131 zijn.
Formaat: 72cm (H) x 105cm (B)
Ingelijst: 131cm (H) x 101cm (B)
Jaartal: 1970
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: HC
Jaartal: 1970
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: HC
Aangeboden door: SLH80
België | 80€ |
Nederland | 80€ |
Frankrijk | 130€ |
Europa | 150€ |
Wereldwijd | 300€ |