- Kavel 36 van 94
Kunstenaar: Damien Hirst (Brits, 1965) Titel: Vruchtbaar (klein), 2020 Ondersteuning: gelamineerde giclée print op aluminium composiet paneel Afmetingen: 15,38 x 15,38 inch (39,1 x 39,1 cm.) Oplage van 3308 certificaat van echtheid
Formaat: 39cm (H) x 39cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2020
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 3308
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2020
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 3308
Aangeboden door: lior19
Gratis ophaling bij verkoper in: PARIS , Frankrijk.
Frankrijk | 15€ |
Europa | 15€ |
Wereldwijd | 25€ |