Roger Van Akelynen

Zonder titel

Roger Van Akelynen - Zonder titel

Origineel werk van Roger Van Akelyen. Tekening met potlood en kleurpotlood. Ingelijst! Roger Van Akelyen is een Belgische kunstenaar geboren te Antwerpen in 1948. Hij is een schilder, tekenaar, graficus en pastellist. Opleiding aan de Academie te Antwerpen. Werd bevriend met Fred Bervoets en compagnie, waartoe toen ook Pieter Celie, Ysbrant, Frank Maieu en Marcel Van Maele behoorden. Leidt vanaf 1970 het etsatelier Panter-Print naast De Zwarte Panter te Antwerpen, waar hij werkt als meester-drukker voor confraters als S. Dillemans, J. Vanriet of B. Vekemans.

Gratis ophaling bij veilingmeester te Aalst, BelgiŽ.

België 75€
Nederland 75€