Luc Tuymans

The Valley (ex libris)

Luc Tuymans - The Valley (ex libris)Luc Tuymans - The Valley (ex libris)Luc Tuymans - The Valley (ex libris)Luc Tuymans - The Valley (ex libris)

Prachtige ex libris uitgave van één van de meest iconische werken van Luc Tuymans: The Valley. Deze bijzonder mooie offset is met de hand gesigneerd door de kunstenaar en zat oorspronkelijk bij het boek: Wenn der Fruhling kommt. Deze afbeelding werd later ook gebrukkt als cover van het boek "Is it safe". Een unieke kans om een uniek handgesigneerd werk van Tuymans te bemachtigen. (laatste foto is een ingelijste versie van dit werk, ter inspiratie)

België 25€