Christo Javacheff

The Umbrellas's

Christo Javacheff - The Umbrellas'sChristo Javacheff - The Umbrellas'sChristo Javacheff - The Umbrellas'sChristo Javacheff - The Umbrellas's

Prachtige grote offset van Christo, Umbrella's (blue) Met de hand gesigneerd door Christo & Jean-Claude in zwarte stift bovenaan Mooi, groot formaat. Ingelijst. Het project "The Umbrellas" in Japan en de VS was één van de meest complexe en kostbare projecten van Christo en Jeanne-Claude. Er werd $ 26 miljoen uitgegeven om in totaal 3.100 paraplu's op te zetten in Japan en de Verenigde Staten. In Japan werden 1340 blauwe paraplu's opgesteld, in de VS 1760 gele paraplu's. De schermen waren 6 meter hoog en hadden een diameter van 8,66 meter. “The Umbrellas” was een tijdelijk kunstwerk in twee landen en continenten tegelijk. Na de opening in Japan vlogen Christo en Jeanne Claude tegen de klok naar de VS en konden tegelijkertijd in Californië hun paraplu's openen. De huidige foto is gemaakt door Wolfgang Volz, Christo en Jeanne-Claude's naaste vertrouwelinge en geautoriseerde fotograaf. Het is door beide kunstenaars met de hand gesigneerd.

België 75€
Nederland 75€