Keith Haring

Originele Tekening

Prachtige originele tekening door Amerikaans Pop Art kunstenaar Keith Haring. De tekening werd gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar en achteraan voorzien van stempel. Professioneel ingelijst. Afhaling of verzekerde verzending beide mogelijk

Aangeboden door: Westminster
Gratis ophaling bij verkoper in: Waasmunster, BelgiŽ.

België 120€
Nederland 150€
Frankrijk 200€
Europa 120€
Wereldwijd 350€