(After) Andy Warhol

Mickey

(After) Andy Warhol - Mickey(After) Andy Warhol - Mickey(After) Andy Warhol - Mickey

ANDY WARHOL LITHOGRAFIE, 50x40cm. SPECIALE UITGAVE, GESTEMPELD OP ACHTERKANT, ZEER GOEDE STAAT, PERFECT OM IN TE KALEN BEPERKTE, GESIGNEERDE PLAAT, HANDGENUMMEERDE GRANO-LITHOGRAFIE Andy Warhol, gesigneerd in druk en genummerd Ik bied een zeldzame litho met passe-partout aan van ANDY WARHOL (6.8.1928 – 22.2.1987) Feiten: Kunstenaar: Andy WARHOL Boog / Patroon: passe-partout 40 * 50 cm (19,7 * 15,75 inch) Uitgever: Museum of Art, Carnegie Institute Pittsburgh Jaar van uitgave: 1986 Limited Edition: 5000 / genummerd in potlood op de voorkant Handtekening: Gesigneerd in de plaat, stempel geauthenticeerd door de uitgever op de achterkant Conditie: perfect, geen scheuren of vouwen

Aangeboden door: Antiqua
Gratis ophaling bij verkoper in: Elche, Spanje.

België 29€
Nederland 29€
Frankrijk 29€
Europa 29€
Wereldwijd 29€