Panamarenko

Panamarenko - Kip 1

Panamarenko  - Panamarenko - Kip 1Panamarenko  - Panamarenko - Kip 1Panamarenko  - Panamarenko - Kip 1Panamarenko  - Panamarenko - Kip 1

Dit werk uit de "Kip" uitgave van Panamarenko is niet handgesigneerd en genummerd. Uit een genummerde AP serie (portfolio), wellicht een proefdruk. Het werk is 100% zeker authentiek Titel: Kip Jaartal: 1990 Afmetingen: 54 cm x 38 cm Oplage: niet genummerd/XX Materiaal: Offset, hoogdruk Ingelijst: Nee Conditie: In zeer goede staat. Wordt verzonden in stevige waterdichte koker met track en trace

Aangeboden door: Mikey11

België 8€
Nederland 18€
Frankrijk 18€
Europa 35€
Wereldwijd 70€