Marie Marie Mountson

VLIEG ROND DE ZON

Marie  Marie Mountson  - VLIEG ROND DE ZON

Uniek kunstwerk van de Georgische kunstenaar Marie Mountson "FLY ARROUND THE SUN" - gaat over de verbindingen tussen mensen en de melkweg hoogwaardige materialen olieverf op canvas, houten frame. gesigneerd door de kunstenaar. geleverd met certificaat en factuur. ophalen door koper

Aangeboden door: MARGARET
Gratis ophaling bij verkoper in: Ambachtsof, Nederland.

België 50€
Nederland 50€
Frankrijk 50€
Europa 50€
Wereldwijd 100€