Panamarenko

Branderbek met sigleur

Panamarenko  - Branderbek met sigleurPanamarenko  - Branderbek met sigleurPanamarenko  - Branderbek met sigleurPanamarenko  - Branderbek met sigleurPanamarenko  - Branderbek met sigleurPanamarenko  - Branderbek met sigleur

Een lithografie van Panamarenko gesigneerd en genummerd als AP, uit de reeks Thermo Photovoltaic Energy converter.

Werk is in goede staat, gemonteerd in een plexibox en wordt afgeleverd met echtheidscertificaat van de Panamarenkoshop.

Aangeboden door: ARTGalleryBE
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke, België.

België 40€
Nederland Niet gekend, nader te bepalen