Zeldzame affiche Compagnie des WAGONS LITS gesigneerd

Guillaume Corneille - Zeldzame affiche Compagnie des WAGONS LITS gesigneerdGuillaume Corneille - Zeldzame affiche Compagnie des WAGONS LITS gesigneerdGuillaume Corneille - Zeldzame affiche Compagnie des WAGONS LITS gesigneerd

Schitterende zeefdrukposter van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), geboren in Luik uit Nederlandse ouders, stichtend lid van de COBRA-groep met onder anderen Asger Jorn, Karel Appel, Dotremont, Constant, Alechinsky, Jacques Doucet en Hugo Claus. Een van de moeilijkst te vinden affiches van Corneille. Verschillende kunstenaars, waaronder Alechinsky, maakten een affiche voor de Compagnie des Wagons Lits Een studio-exemplaar met een bericht van Corneille linksonder in viltstift. Zeer goede staat met een licht vervuilde rug Afmetingen: 86 x 60 cm Herkomst : Atelier Corneille Beveiligde verzending door UPS

België 15€
Nederland 20€
Frankrijk 20€
Europa 20€
Wereldwijd 35€