Kat en vogels op bladmuziek; ingelijst!

Guillaume Corneille - Kat en vogels op bladmuziek; ingelijst!Guillaume Corneille - Kat en vogels op bladmuziek; ingelijst!Guillaume Corneille - Kat en vogels op bladmuziek; ingelijst!Guillaume Corneille - Kat en vogels op bladmuziek; ingelijst!

Eye of Cobra tentoonstelling in Miami met de grootste Amerikaanse collectie van Corneille in voorjaar en zomer 2023. Retrospectief van Corneille dat op 15 januari eindigde in het Cobra Museum in Amstelveen. Uitbrengen van een Cobra / Corneille postzegel bij Bpost in 2023 Corneille juwelen tentoongesteld bij de Boghossian Stichting tot 14 mei 2023 (Ornamentum, collectie Diane Venet) Prachtige originele ingelijste zeefdruk van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), geboren in Luik uit Nederlandse ouders, stichtend lid van de Cobra-beweging, met Karel Appel, Constant, Asger Jorn, Dotremont, Joseph Noiret of Lucebert of Alechinsky. Ingelijst tijdens het leven van de schilder. Massief hout gevernist en geschilderd zoals het is (met enkele oneffenheden en sporen van slijtage) met Atelier Corneille stempel op de achterkant. Totale afmetingen met lijst: 57 x 66 cm - 1992 - Let op: dit is ons ENIGE exemplaar! Gesigneerd en gedateerd in potlood door de kunstenaar - Kunstenaarsexemplaar E/A Guillaume Corneille was eregast op het Salzburgse muziekfestival en werkte enkele jaren aan het thema klassieke muziek (op de klanken van zijn favoriete componisten: Mozart, Tsjaikovski, Gustav Malher, Erik Satie, enz). Net als Pierre Alechinsky maakte hij veel werken op muziekpartituren. Zeer goede staat - Veilige levering in BIG BOX met verzekering door UPS Guillaume Corneille, grootmeester van de kleuren in het spoor van Gauguin en Matisse, creëert een joviale wereld vol exotisme.

België 20€
Nederland 30€
Frankrijk 30€
Europa 30€
Wereldwijd 90€