Sander Friedhoff

Abstracte Expressie

Sander Friedhoff - Abstracte ExpressieSander Friedhoff - Abstracte ExpressieSander Friedhoff - Abstracte ExpressieSander Friedhoff - Abstracte ExpressieSander Friedhoff - Abstracte ExpressieSander Friedhoff - Abstracte ExpressieSander Friedhoff - Abstracte ExpressieSander Friedhoff - Abstracte ExpressieSander Friedhoff - Abstracte Expressie

Abstracte Expressie - mixed media: acrylverf, inkt en collage, gecombineerd met ets-technieken op geschept papier - 48 x 68 cm zonder lijst, 51 x 71 cm met lijst - handgesigneerd in potlood in de rechter benedenzijde: Sander '87 - op de achterkant van het werk staat ook een werk (hergebruikt werk?), handgesigneerd Sander '83. SANDER FRIEDHOFF (1954-1989) was een Nederlandse grafische en conceptuele kunstenaar en schilder, geboren in Den Haag, met later een studio in Amsterdam. Friedhoff experimenteerde met verschillende technieken in zijn abstracte kunstwerken. Hij gebruikte vaak een combinatie van acrylverf, inkt en grafiet, gecombineerd met collage en ets-technieken op het papier dat hij hiervoor gebruikte. Het grootste deel van zijn kunstwerken heeft hij in de jaren 70 en 80 gemaakt. Hij stierf op 35 jarige leeftijd. Het werk wordt geleverd inclusief zwarte metalen lijst met glas. Zichtbare vouwen in papier komen door verf en collage. Geen beschadigingen. Abstract, Expressionisme, Experimentele Kunst, Moderne Kunst

Aangeboden door: Elle4
Gratis ophaling bij verkoper in: Amsterdam, Nederland.

België 30€
Nederland 14€
Frankrijk 30€
Europa 30€
Wereldwijd 65€