Rene Magritte

De wolkenboom

Rene Magritte - De wolkenboomRene Magritte - De wolkenboomRene Magritte - De wolkenboomRene Magritte - De wolkenboomRene Magritte - De wolkenboomRene Magritte - De wolkenboomRene Magritte - De wolkenboomRene Magritte - De wolkenboomRene Magritte - De wolkenboom

Zeer mooie gekleurde en gekleurde lithografie (2010) uitgegeven door het atelier van Philippe Moreno met toestemming en onder controle van de ADAGP, die het erfgoed van René Magritte vertegenwoordigt. De handtekening van Magritte is gedrukt. Het werk werd geparafeerd door Charly Herscovici, vertegenwoordiger van het landgoed Magritte. Het boek is genummerd en bevat ook preegstempels van uitgeverij ADAGP en de nalatenschap van Magritte. Het werk is nooit ingelijst geweest en verkeert in zeer goede staat. De galerieprijs voor dit werk is 1000 tot 1500 euro.

Aangeboden door: Antiqua
Gratis ophaling bij verkoper in: Elche, Spanje.

België 29€
Nederland 29€
Frankrijk 29€
Europa 29€
Wereldwijd 29€