Jef Van Tuerenhout

Koningin met horens

Jef Van Tuerenhout - Koningin met horensJef Van Tuerenhout - Koningin met horensJef Van Tuerenhout - Koningin met horens

Wit zwart litho van dameshoofd (+ lange nek en borsten) met horens en gedrapeerde sluier. Exemplaar 62 van 155. Ingelijst in prachtig kader van 107cm x 85cm met passe partout en beschermende glasplaat.

Aangeboden door: marcelhacke
Gratis ophaling bij verkoper in: Sint-Andries, België.