Ada Breedveld

Magisch Woud

Ada Breedveld - Magisch WoudAda Breedveld - Magisch WoudAda Breedveld - Magisch WoudAda Breedveld - Magisch WoudAda Breedveld - Magisch WoudAda Breedveld - Magisch WoudAda Breedveld - Magisch WoudAda Breedveld - Magisch WoudAda Breedveld - Magisch Woud

MAGISCH WOUD - Een van de vroegere werken van bekend Nederlands kunstenares ADA BREEDVELD - olieverf op opgespannen linnen canvas - handgesigneerd en gedateerd 1974 in rechterhoek onderaan - 62 x 82 x 3 cm. ADA BREEDVELD is een bekend Nederlandse schilder. Ze begon haar carrière in de jaren zeventig met surrealistische kunstwerken. Samen met andere kunstenaars die ook geïnspireerd werden door surrealisme en magisch realisme, reisde ze in deze periode door heel Europa om andere kunstenaars, dichters, schrijvers, galeries and musea te bezoeken. Ze raakte beïnvloed door kunstenaars als Marcel Duchamp, Paul Klee, Salvador Dali, Félecien Robs en Henri Rousseau. Haar meest bekende werken, waarop Ada haar voluptueuze vrouwen afbeeld, komen uit een latere periode uit haar kunstcarriere. Dit werk MAGISCH WOUD komt uit haar eerste surrealistische fase in de jaren 70. Ze heeft talloze exposities gehad, zowel in Nederland als wereldwijd.

Aangeboden door: Elle4
Gratis ophaling bij verkoper in: Amsterdam, Nederland.

België 22€
Nederland 9€
Frankrijk 22€
Europa 22€
Wereldwijd 40€