Keith Haring

Zonder titel

Keith Haring  - Zonder titelKeith Haring  - Zonder titelKeith Haring  - Zonder titel

Handgesigneerde LP-hoes van de Japanse versie van het album Soul Vacation van de band Rats & Star. LP is zeer fraai ingelijst met afgestemd passe-partout. De afmetingen van de lijst zijn: 52 x 72 cm. Eveneens is de hoes nog gedeeltelijk geseald en voorzien van een OBI-strip. De naam van de Japanse popgroep uit de jaren tachtig komt voort uit de overtuiging dat het mogelijk is om een ‘rat’ te zijn, afkomstig uit een minder welvarende achtergrond, en toch een ster te worden: een begrip dat Warhol na aan het hart lag als de zoon van arbeidersmigranten.