- Kavel 187 van 236
David Hockney (naar) "The Arrival Of Spring In Woldgate" gelimiteerde oplage van 200 exemplaren, offsetlithografie, plaat gesigneerd rechtsonder, genummerd in potlood linksonder 112/200, dik katoenpapier, met reliëfstempel "SPADEM, Paris", vel formaat 35 x 50 cm, zonder aanvullende documentatie, wordt zonder lijst verkocht; wij bieden in-house verzending, als de koper meerdere items wint, zullen we de verzending combineren
Formaat: 50cm (H) x 35cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Ingelijst: Nee
Medium: Lithografie
Aangeboden door: astom
Gratis ophaling bij verkoper in: Ozorkow, Polen (Rep.).
België | 35€ |
Nederland | 35€ |
Wereldwijd | 50€ |