Pieter Celie

Zonder titel

Pieter Celie - Zonder titelPieter Celie - Zonder titelPieter Celie - Zonder titelPieter Celie - Zonder titel

Mooie en zeldzame affichelitho Gesigneerd! Kader en werk in goede staat. Pieter Celie is het pseudoniem van Theo van de Bult. Celie was een Nederlandse kunstenaar die heeft gewerkt als beeldhouwer, graficus, schilder, tekenaar en fotograaf. Zijn vader Bernhard van de Bult was ook fotograaf.

België 75€
Nederland 75€
Frankrijk 75€
Europa 90€
Wereldwijd 100€