Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh - 80 exemplaren

Guillaume Corneille - Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh - 80 exemplarenGuillaume Corneille - Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh - 80 exemplarenGuillaume Corneille - Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh - 80 exemplarenGuillaume Corneille - Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh - 80 exemplarenGuillaume Corneille - Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh - 80 exemplaren

Kleine oplage van 80 exemplaren - niet erg gebruikelijk Een lofzang op het geluk van het leven op het platteland! Een van de laatste grote werken van de schilder die leefde in Auvers-Sur-Oise, het dorp van Van-Gogh. De slang herinnert aan de Cobra-periode van de kunstenaar. Mooie litho op perkament. Attentie: Dit is ons enige exemplaar dat te koop is! Zeker uitverkocht in onze galerie achteraf! Gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Genummerd 60/80 - Atelier Corneille stempel op de achterkant Formaat : 34 x 27 cm - Perfecte staat - Veilige verzending door UPS Dit jaar vieren we de 100ste geboortedag van Corneille (1922-2010)! Poëtisch werk met de beroemde kerk geschilderd door Van-Gogh, en enkele elementen van het omringende platteland (in de buurt van Parijs).

België 12€
Nederland 15€
Frankrijk 20€
Europa 20€
Wereldwijd 35€