Bram Bogart

Compositie blauw-zwart

Bram Bogart - Compositie blauw-zwartBram Bogart - Compositie blauw-zwart

Zeer mooi litho van Bram Bogart, compositie blauw-zwart. Het werk is gesigneerd met de hand door de kunstenaar en genummerd in potlood. Uitgegeven in een gelimiteerde oplage van 190 exemplaren, dit is nummer 146. De litho is in perfecte staan en ingelijst. Originele werken van Bram Bogart zijn stilaan onbetaalbaar geworden. Unieke kans om een mooie editie van hem in huis te halen.

Gratis ophaling bij veilingmeester te Deinze, BelgiŽ.

België 75€
Nederland 75€